Maya Akademi Maya Akademi Details - Maya Akademi

Maya Akademi

Dokunduğu herkesin kendini keşfetmesi ve keşfettiğini sevmesi için çalışmaktadır.


Maya Akademi; dokunduğu herkesin kendini keşfetmesi ve keşfettiğini sevmesi için çalışmaktadır.
” Maya; Hinduizm’de fiziksel alemin bir aldanma ve ilizyondan ibaret olduğunu kabul eden kavram.”

Selam;
Sanırım 2004’tü;
“Ben kimim ?”sorusuna cevap bulmak için güvenli konforlu yaşam alanımdan, uzun kendini aramalarla geçen seyahatlere çıktım…
9 yıl yurtdışında farklı ülkelerden aldığım eğtimlerlerden sonra

Maya Akademi’yi 2013’te bu yolculuklarda kazandığım dostlarım ile “spiritüel” öğretilerin bilimsel yönlerini sizlerle paylaşmak için kurduk.

Hoşgeldiniz

Ceyda Tekimay Latrous

Hizmetlerimiz

Human Design Sistemi
(İnsan Tasarımı)
Human Design BG5
(İş-Kariyer Analizi)
Nefes
Astroloji
Potent cellular Transformation
Kinetic Chain Release
Ve daha fazlası

Kişisel

Maya Ekibinin birçok farklı alanda kişisel hizmetleri vardır. Online olarakta faydalanabileceğiniz hizmetler ve daha çok bilgi için bizi arayın!


Basında Biz

2 3 1


Referanslar


Maya Ekibi


Fulya Eyilik

YEGOR TKACHUK

Kiev’de doğdu.Eğitimlerini Ukrayna ve Rusya’da tamamladı.Laboratuvar ve fizyoterapi uzmanı.Su-Jok,refleksoterapisti,alternatif tıp ve akapunktur uzmanı, Pranik şıfa eğitmeni ve uygulayıcısı.Biyolojik dengeleme Somatik Entegrasyon okulu master uygulayıcısıdır.
Detaylı Bilgi İçin


 

 

tatiana

TATİANA BAYSAN

ASTROLOG, PSİKOLOJİK ASTROLOJİ

Tatiana, insanın kendini tanımasının, diğer insanlarla kurduğu ilişkilerde iyileştirici ve dönüştürücü etki yarattığına inanmaktadır. Doğum haritası da tıpkı parmak izi gibi kişiye özeldir. Astroloji potansiyelimizi görmek, ruhsal olarak gelişmek, ilerlemek ve farkındalığımızı arttırmak için yolumuza ışık tutan bir rehberdir. Öner Döşer’in kurucusu olduğu AstroArt Astroloji okulu’nda temel ve ileri seviye astroloji eğitimlerini ve ardından Astro-Psikoloji eğitimini tamamlamıştır. AstroArt Astroloji Okulu’nda eğitimler ve seminerlere katılarak kendini geliştirmeye devam etmektedir. Psikoloji, tasavvuf, yoga ve meditasyonla ilgilenmektedir.

 Dün zekiydim ve dünyayı değiştirmeye çalışıyordum. Bu gün ise akıllandım o yüzden kendimi değiştiriyorum. 

Mevlana Celaleddin Rumi


 

ger1

GER LYONS

KELTİK ŞİFACI

İrlanda’lı dünyacı ünlü bir Keltik şifacı olan Ger Lyons, ‘Potent Cellular Transformation’ yöntemiyle derin hücresel yenilenmeyi, birçok eski şifa teknikleriyle destekliyor. Ceyda Tekimay ve Ger’in yolları Saraybosna’da Human Design Seminerinde kesişti. Ceyda, Ger’in Saraybosna’da bölgenin savaş geçirmiş insanları üzerindeki etkisini ve travmalarının iyileştirilmesi sürecine şahit oldu. Ceyda, Ger ile tanışmasını ve onun doğuştan gelen şifacı yönünü tecrübelemenin hayatında yarattığı iyileştirmeyi – yenilemeyi bir dönüm noktası olarak tarif ediyor. Sufism ve Mevlana üzerine de çeşitli araştırmalar yapan ve sık sık Konya’yı ziyarete gelen Ger, bu yıl Eylül ayında Maya Akademi tarafından organize edilecek Workshop ile tekrar Türkiye’yi ziyaret edecek.


tim

TIMOTHY KESTER HART

BİO-KİMYAGER, ‘ENERJİST’

Tim, İngiltereli bir kimya mühendisi; suyun yaşamdaki önemi üzerine yoğunlaşıp, çalışmalarını suyu saflaştırma, arıtma üzerine odaklamıştır. Daha 16 yaşında hayatında ilk kez buzullara dokunduğu anda, yüzyıllar öncesi sudaki saflığı ve gücü hissetmesi onun için büyülü bir andı. Daha o yıllarda Yoga, Meditasyon ve Reiki üzerine çeşitli eğitimler almaya başladı. Şuan İzlanda’da yaşayan Tim, Reflexoloji, Reiki, KCR (Kinetic Chain Release) teknikleri üzerine eğitim veriyor. Human Design Sistemi ise başlangıç seviyesinde. Tim Hart, Ceyda Tekimay ile Türkiye ve İzlanda’da çeşitli seminer ver eğitimler vermektedir. Maya Akademi, İzlanda’nın ve Kuzey Işıkları’nın büyülü atmosferinde vucüd enerjinizin dengesini sağlayacak KCR ve Aura Dancing turları düzenlemektedir.


hunt

HUNT HOLLIDAY

HUMAN DESIGN

Hunt gerçek bir enerji tipi yani jeneratördür. International Human Design Okulu’nda Ceyda Tekimay ile aynı dönemlerde, birlikte eğitim alan Hunt, bir çok farklı ülkede Human Design ile ilgili workshop vermektedir. En son Saraybosna da Ceyda Tekimay ın da katıldığı workshop,  Gelecek Mayıs ayında Maya Akademi de yapılacak. ” The Art Of Waiting”  Bekleme Sanatı üzerine Hunt’ın kendi yazdığı tanıtım yazısını sitemizde okuyabilirsiniz.


MERYEM EBRU SEZEN KARTAL

17 Nisan 1978 yılında Ankara’ da doğdu. İlk ve orta öğretimine Ankara ve İstanbul’ da devam etti.2003 yılında S.D.U Jeoloji Mühendisliği bölümünü bitirdi.Çankaya Üniv. Dış Ticaret bölümünü yarıda bırakarak iş hayatına atıldı. Aile şirketinde 7 sene süreyle asistan ve yönetici konumlarında çalıştı SCU’ de halen Klinik Psikolojik Yüksek Lisansı’na devam etmektedir.

Kişisel gelişime çok erken yaşlarda konuyla ilgili kitaplar okuyarak başladı. Usui Reiki Master, Yaşam Koçluğu, Öğrenci Koçluğu ve Nefes Koçluğu eğitimlerini aldı.

Reiki ve manyetik şifa çalışmalarında kristallerin enerjilerinden faydalanma teknikleri geliştirdi. İngiltere’de bulunan Kristal Terapist Geoffrey Keyte ve Amerikalı Joshua Shapiro ile Kristal enerjilerin kullanımı üzerine çalıştı. Jeoloji Mühendisi olarak eğitimini aldığı kristaller ile profesyonel anlamda ilgilenerek değişik arazilerden topladığı kayaç numuneleri laboratuvar ortamında inceledi. Kristallerin manyetik enerjileri üzerinde araştırmalar yaparak insan bilinci ve psikolojisi üzerinde ki etkilerini yıllarca gözlemledi. Kristaller üzerinde araştırmalarını Sistem yayıncılık’ tan çıkan “SİHİRLİ KRİSTALLER” kitabında toplayan Meryem Ebru Sezer, halen kristal ve değerli taş kullanımı üzerinde konferanslar ve seminerler vermekte eğitimler düzenlemekte Kristal Terapileri yapmaktadır.

Para analizi haritası çalışmalarına insanların ihtiyaçlarından yola çıkarak başlamıştır. Çalışmalarında kendi bilgisinden ve deneyimlerinden faydalanarak katılımcıya farklı bakış açıları sunmaktadır. Para Haritası Analizi programı, bireysel ve grup seansları şeklinde devam etmektedir. Bununla beraber Para Haritası Analizi sertifikasyon eğitimleri de vererek hizmet verecek eğitmenler yetiştirmektedir.